bizimle iletişime geçin >>>>

Django ve Rawie

Köpeğimiz Django'yu ailemize aldığımızda, kuru mama ile başladık. Ancak zamanla fark ettik ki, kullanılan mamalar köpeğimize iyi gelmiyor ve çeşitli alerjik reaksiyonlara yol açıyordu. Veteriner önerisiyle hipoalerjenik mamalara geçtik, ancak olumlu sonuç alamadık. Django'nun halsizleştiğini fark edince çiğ beslemeye yönelmeye karar verdik. Çiğ besleme ile deri, tüy ve sindirim problemleri çözüldü. Yapılan araştırmalar, kuru mamanın işlenmiş yapısının hayvanların doğasına uygun olmadığını gösterdi. Bu deneyimi paylaşmak ve diğer kedi ve köpeklerle de paylaşabilmek amacıyla RAWIE markasını kurduk.

Hedefimiz

RAWIE ürünlerimizi, donanımlı ekibimizle ve bilimsel araştırmalarla destekleyerek evcil hayvanlarımızın daha sağlıklı ve daha dengeli bir yaşam sürdürebilmeleri adına büyük titizlik ile hazırladık. 

Çiğ beslenme modeline uygun ürünlerimizin tamamı beyaz et ve kırmızı et çeşitlerinden, süt ürünlerinden, mevsimsel sebzelerden ve baharatlardan oluşmaktadır.

Ürünlerimizi, dondurarak kurutma yöntemi olan Freeze Dry teknolojisi kullanarak hazırlamaktayız. Freeze Dry yöntemi ile gıdaların uzun süre boyunca tazeliğini ve doğallığını korumasını sağlamaktayız. Bu teknoloji sayesinde ürünlerimiz, ışıl işlem görmeden -40°C’de dondurularak üretilmektedir. Bu sayede gıdaların besin değerleri %97 oranında korunmuş olur. Vitamin ve mineral açısından doğal zenginliğe sahip olan ürünlerimiz; tahıl, renklendirici madde, koruyucu madde veya koku esansı içermemektedir. Ürünlerimizde kullandığımız ham madde ve malzemelerin tümü insan tüketimine uygun ürünler olup sertifikalı üretim tesislerinden tedarik edilmektedir. Temizlik ve hijyen, çalışan güvenliği, çevreye duyarlılık ve gıda üretimi açısından tam teşekküllü olan tesisimizde üretimlerimiz hassasiyet ile yapılmaktadır.

RAWIE olarak en büyük hedefimiz; her kedi ve köpeğin sağlıklı besine ulaşabilmesidir. Bu doğrultuda sadece evcil hayvanların değil aynı zamanda sokaktaki hayvanların da sağlıklı beslenmesini önemsemekteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak ürettiğimiz ürünlerin %20’sini sokakta yaşayan hayvanlarımız ile paylaşmaktayız.

Misyonumuz

RAWIE'nin misyonu; dengeli, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan yemekleri oluşturmaktır. Ana ilkemiz evcil hayvan sahiplerini bilinçlendirip hayvanlarının beslenmesinin çok önemli olduğuna odaklanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

RAWIE’nin vizyonu; evcil hayvanlarınızın mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayabilmesi için yenilikçi, yüksek kaliteli, doğal evcil hayvan ürünleri üretmek ve bu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırarak daha çok hayvana ulaşmaktır. Biliyoruz ki biz ne kadar çok hayvana ulaşabilirsek, onlara o kadar çok faydamız dokunabilecektir. 

Ekibimiz

RAWIE; hammadde tedarik sürecinden mamaların üretimine, evcil hayvan sahipleri ile iletişiminden şirket içi yönetimine kadar büyük özveri ve titizlikle çalışan bir ekip işidir. 

Ekibimizde mamaların üretiminden sorumlu şefimiz, mamaların kontrolü ve evcil hayvan sahipleri ile iletişimde olan veteriner hekimimiz, marka geliştirme ve tasarımcımız, satış ve satış sonrası ilişkiler sorumlumuz, muhasebe personelimiz, temizlik sorumlumuz ve yönetimde kurucu ortaklarımız bulunmaktadır. 

Kurucu Ortak

Emre Batıbay

Kurucu Ortak

İrem Batıbay Tünaydın

Veteriner Hekim

Meltem Manga